Čo je nové v našej ZOO?

Zadarmo

Obrovské množstvo rýb, hady, opice, jaštery…. toto všetko a ešte oveľa viac ťa čaká pri návšteve pavilónu Aqua Terra, poď tam s nami!

Katalógové číslo: SNV3 Kategórie: ,

Popis

Trasa je určená pre návštevníkov Spišskonovoveskej ZOO, konkrétne pavilónu AQUA Terra, kde sa nachádza veľké množstvo teráriových živočíchov. Tento objekt je otvorený celoročne a vstupné je 0,50€. Pri zakúpení lístka do ZOO, je tu vstup zarátaný v cene. Najmenšia a najmilšia zoologická záhrada na Slovensku sa rozprestiera na rozlohe 8 hektárov v nádhernom areáli Madaras parku. Nachádza sa v nej vyše 530 zvierat 130-tich druhov. Medzi najvzácnejšie patria zvieratá zapísané v Červenej knihe ohrozených zvierat. Vidieť tu môžete napríklad všetky veľké mačkovité šelmy – leva púštového, tigra ussurijského, či jaguára amerického. Pri návšteve Aqua Terra môžete vidieť ježka, pytóna, pirane, či kosmáče. Hneď pri vstupe Vás privítajú zvedavé surikaty. Vychádzka s plnením nami vytvorených úloh netrvá viac ako hodinu a obsahuje zaujímave otázky, vďaka ktorým musíte pozorne sledovať živočíchy a ich príbytky. Čo viac dodať, poďme na to! Ideálny výlet na daždivé dni.

Upútavka:

Ďalšie informácie

Štart

Na križovatke ulíc Brezová a Sadová Sp.Nová Ves

Časová náročnosť

Vhodná na

pre školy, rodiny s deťmi, pešo

Ďalšie poplatky

0,50€

Obmedzenia

od 20.04. – do 20.10. 10:00-18:00, od 21.10. – do 19.04. 9:00-16:00, pondelok – zatvorené, zmena otváracích hodín na zoosnv.sk

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.