Ako to funguje?

Wandrak funguje ako obyčajný internetový obchod. Vychádzku (sprievodcu) si kúpiš prostredníctvom našej stránky www.wandrak.com/vychadzky, no namiesto produktu, ktorý by Ti bol odoslaný domov sa na stránke sumarizácia objednávky zobrazí kód, ktorý použiješ na otvorenie svojej vychádzky. Ak náhodou stránku omylom zatvoríš, nemusíš sa ničoho obávať, pretože kód Ti bol odoslaný aj priamo do e-mailovej schránky.

Kód, ktorý si dostal(a) je platný štandardne 30 dní od jeho zakúpenia, no táto informácia je tiež uvedená v maili. Pri niektorých vychádzkach môže byť platnosť kódu kratšia alebo aj dlhšia.

Samotnú vychádzku si spusti až keď si na mieste určenia. V popise vychádzky v e-shope je mapa, adresa alebo popis miesta, kde sa bude vychádzka začínať. Dostav sa na toto miesto a prejdi na stránku go.wandrak.com, zadaj kód a otvor si vychádzku. Po zadaní kódu sa Ti otvorí prvá úloha.

Nezabudni si vždy prečítať základné aj doplňujúce informácie o vychádzke, ktoré sa na chádzajú v popise vychádzky v internetovom obchode. Dozvieš sa tam dôležité informácie, napríklad o prístupnosti vychádzky alebo niektorých jej častí v určiom počasí, hodinách alebo sviatkoch. Náš systém síce funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku, no múzeá, niektoré parky alebo pamätihodnosti môžu byť v niektorých časoch neprístupné.

Pri každej vychádzke uvádzame vždy aj aktuálne počasie v mieste štartu vychádzky aj s krátkou predpoveďou na niekoľko dní dopredu, aby si vedel(a), kedy je ten najlepší čas ísť von.